Новини

На який розмір ПСП має право самотня мати?

12.08.2019 / 18:20

Самотня мати має право на застосування податкової соціальної пільги у розмірі 150 % суми пільги, яка визначена п. 169.1 ст. 169 ПКУ (у 2019 році — 1440,75 грн), у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років  за умови дотримання процедур,  зазначених пп. 169.4.1 цієї статті та надання відповідних підтвердних документів.

/ІПК від 31.07.2019 р. № 3577/ІПК/10/05-99-13-07-14/

«Гарячі лінії»

Дата: 5 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42