Новини

Чи має право ФОП-«загальник» включити до складу витрат суми сплачених комунальних послуг за орендоване приміщення?

22.08.2019 / 15:15

Питання є ситуативним, оскільки кожний конкретний випадок слід розглядати з урахуванням обставин, що стосуються цієї справи, зокрема: у якого суб’єкта підприємницької діяльності (юридична особа або фізична особа — підприємець) або фізичної особи — громадянина орендується та/або якому здається в оренду приміщення; які умови договорів оренди між суб’єктами правовідносин в частині сплати комунальних послуг та/або їх компенсації орендодавцю, за якими здаються або орендуються приміщення, що можуть мати різний порядок оподаткування та який статус платника (фізична особа або фізична особа — підприємець) при укладанні договорів на постачання комунальних послуг.

Отже, з порушеного питання потрібно звернутись до контролюючих органів з детальним описом ситуації та наданням копій документів для отримання індивідуальної податкової консультації в письмовій формі відповідно до ст. 52 ПКУ.

ЗІР, категорія 104.05