Новини

Виплати за рахунок підприємства, установлені колдоговором: чи коригується фінрезультат?

02.09.2019 / 12:50

Виплати за рахунок коштів підприємства, установлені колективним договором, зокрема одноразова допомога працівникам, які виходять на пенсію згідно з чинним законодавством та колективним договором, видатки підприємства на покриття витрат Пенсійного фонду України на виплату та доставку пільгових пенсій, а також матеріальна допомога разового характеру, що надається підприємством окремим працівникам відносяться до виплат, пов’язаних з оплатою праці.

Фінансовий результат до оподаткування при визначенні об’єкта оподаткування податком на прибуток підприємств не підлягає коригуванню згідно з пп. 139.1.1 та 139.1.2 п. 139.1 ст. 139 Кодексу на суми таких виплат.

/ІПК від 23.08.2019 р. N 3977/6/99-99-15-02-02-15/ІПК/

 

«Гарячі лінії»

Дата: 12 грудня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42