Новини

Актуальна практика застосування митного законодавства податковими та митними органами

09.09.2019 / 10:20

Організатор -- KPMG в Україні

Інформаційний партнер -- журнал "Вісник. Офіційно про податки"

Під час заходу будуть розглянуті окремі практичні та проблемні питання митного і податкового законодавства стосовно митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України, зокрема, митне оформлення і контрольовані операції через призму трансфертного ціноутворення, останні тенденції та практика митних і податкових органів контролю за переміщенням товарів, поточні результати й уроки операції «Баcтіон», оформлення переміщення товарів за тимчасовими митними деклараціями – податкові наслідки, перші уроки роботи САЕРП і СЕ при імпорті пального.

Дата: 25 вересня 2019 року

Реєстрація учасників: 9:30 – 10:00

Тривалість заходу: 10:00 – 14:00

Локація: офіс KPMG (вул. Московська, 32/2, БЦ «Сенатор», 16-й поверх, м. Київ)

Програма бізнес-сніданку включатиме питання:

 —  Операція «Баcтіон» і її вплив на бізнес

 — Обмін інформацією між митними органами України та країни-експорту, як інструмент контролю за переміщенням товарів через митний кордон України

 —  Митна вартість vs трансфертне ціноутворення. Коригуванням ціни товару під час здійснення контрольованих операцій

 — Митне оформлення за тимчасовими митними деклараціями: питання СЕА ПДВ і перші уроки роботи СЕАРП і СЕ

 —  Право на податковий кредит ПДВ за тимчасовою митною декларацією

Доповідачі:

Тарас Коваль, старший менеджер KPMG в Україні. Керівник групи митних процедур та міжнародної торгівлі KPMG в Україні. Адвокат. Тарас має 25-річний професійний досвід консультування бізнесу з митних та податкових питань, представництва інтересів платників податків і декларантів перед контролюючими і судовими органами, участі в фінансових аудитах у ролі податкового спеціаліста, керуванні проектами митної і податкової діагностики.

Євгенія Марущенко, старший консультант KPMG в Україні. Має значний досвід консультування бізнесу з питань трансфертного ціноутворення. Екс-керівник відділу перевірок трансфертного ціноутворення Офісу великих платників ДФС.

Дар’я Батухтіна, консультант KPMG в Україні. Має значний досвід у наданні податкових та митних консультаційних послуг, проведенні митної діагностики підприємств, консультуванні щодо питань митних процедур та ввезення товарів в Україну.

Валентина Шокрута, консультант KPMG в Україні. Має досвід у наданні податкових та митних консультаційних послуг, участі в фінансових аудитах у ролі податкового і митного спеціаліста.

Кому буде цікавий бізнес-сніданок?

Зустріч буде корисною фінансовим директорам, бухгалтерам, керівникам фінансових та податкових департаментів реального сектору економіки.

У разі Вашої зацікавленості у відвіданні даного заходу, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням до 23 вересня 2019 року.

Участь у заході безкоштовна. Заявки на участь від консультаційних, юридичних та аудиторських компаній не приймаються. У зв’язку з великою кількістю заявок запрошуємо до реєстрації не більше одного представника від компанії.

За будь-якою інформацією стосовно заходу звертайтесь до Юлії Салей за телефоном +380 (44) 490-55-07 або електронним листом на адресу ysalei@kpmg.ua

Будемо раді бачити Вас на нашому бізнес-сніданку!