Новини

Чи є обмеження в тривалості роботи за сумісництвом?

12.09.2019 / 14:25

Тривалiсть роботи за сумісництвом на пiдприємствах, в установах, органiзацiях недержавної форми власності не обмежується та може бути встановлена впродовж усього вiльного вiд основної роботи часу, але не перевищувати нормальної тривалостi робочого часу, встановленої КЗпП.

Тривалість робочого часу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій передбачена постановою КМУ від 03.04.1993 р.  № 245 «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організації» (далі – Постанова). Зокрема, п. 2 Постанови установлено, що тривалість роботи за сумісництвом  не може перевищувати чотирьох годин на день і повного робочого дня у вихідний день. Загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу.

За матеріалами ГУ Держпраці у Львівській області

«Гарячі лінії»

Дата: 19 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42