Новини

Відшкодовано суму збитків завданих у ДТП: чи нараховувати ПДВ?

17.09.2019 / 17:00

Кошти, що надходять платнику ПДВ на банківський рахунок як відшкодування збитків за пошкоджене або знищене майно (без урахування штрафних санкцій і пені), розцінюються як компенсація вартості такого майна та відповідно включаються до бази оподаткування ПДВ.

При цьому норми пункту 198.5 статті 198 ПКУ у такому випадку не застосовуються.

/ІПК від 12.09.2019 р. № 158/6/99-00-07-03-02-15/ІПК/

«Гарячі лінії»

Дата: 24 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42