Новини

За яких умов господарські операції з резидентами Німеччини та Польщі не є контрольованими?

18.09.2019 / 12:20

Міністерство фінансів України листом від 28.08.2019 р. № 11420-09-5/21677 надало роз’яснення, що операції з нерезидентами, які мають організаційно- правові форми, які прямо не визначені в Переліку № 480, не визнаються контрольованими відповідно до пп. «г» пп. 39.2.1.1 ст. 39 Кодексу.

Таким чином, у разі якщо організаційно-правова форма резидентів Федеративної Республіки Німеччина та Республіки Польща не включена до Переліку, то операції з такими контрагентом не є контрольованими відповідно до пп. «г» пп. 39.2.1.1 пп. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 Кодексу, за умови, що резиденти Федеративної Республіки Німеччина та Республіки Польща не є пов’язаною з резидентом України особою та/або операції з ним не здійснюються через комісіонерів-нерезидентів.

/ІПК від 12.09.2019 р. № 152/6/99-00-05-05-01-15/ІПК/

«Гарячі лінії»

Дата: 12 грудня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42