Новини

Коли договір вважається довгостроковим для цілей оподаткування ПДВ?

20.09.2019 / 09:00

У разі, якщо згідно з умовами цивільно-правового договору на виконання робіт з довготривалим (більше одного року) технологічним циклом, укладеного між замовником і виконавцем, передбачено поетапне здавання робіт (здавання черг будівництва) замовнику, що оформлюється згідно з чинним законодавством, то для цілей оподаткування ПДВ такий договір не вважається довгостроковим договором (контрактом). У такому випадку за операціями замовника з придбання робіт у виконавця податковий кредит формується за правилом «першої події» відповідно до пункту 198.2 ст. 198 ПКУ.

У разі, якщо згідно з умовами цивільно-правового договору на виконання робіт з довготривалим (більше одного року) технологічним циклом з урахуванням внесених змін до такого договору), укладеного між замовником виконавцем, не передбачено поетапного здавання робіт (здавання черг будівництва) замовнику, то для цілей оподаткування ПДВ такий договір розцінюється як довгостроковий договір (контракт). У такому випадку за операціями замовника з придбання робіт у виконавця податковий кредит формується на дату фактичного отримання замовником результатів робіт (оформлених актами виконаних робіт) за такими договорами (контрактами).

/ІПК від 12.09.2019 р. № 163/6/99-00-07-03-02-15/ІПК/

«Гарячі лінії»

Дата: 24 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42