Новини

Кабмін опублікував Програму дій Уряду

01.10.2019 / 11:00

Уряд оприлюднив Програму дій, яка визначає цілі та пріоритети діяльності протягом наступних п’яти років.

Серед основних напрямів роботи Уряд визначив розвиток людського капіталу та економіки, євроінтеграцію, безпеку та рівень комфорту життя громадян.

Держава постійно інвестуватиме в науку, освіту й культуру та  створюватиме якісний і доступний сервіс для людей.

Уряд планує зростання економіки на 40 %, що дасть змогу створити 1 млн нових робочих місць, встановити прожитковий мінімум на рівні 4,2 тис. грн

Окрім цього, #УрядТехнократів прагне, щоб витрати кожної родини на комунальні послуги не перевищували 15 % її доходу. 

Одним із маркерів ефективної робити встановлюється приїзд «швидкої» або поліції протягом 10 хвилин у місті та 20 – поза його межами.

Програма Уряду передбачає реконструкцію та зведення 24000 км доріг та переведення в онлайн 100 % державних послуг.

Щодо пріоритетів Мінфіну, то основна увага зосереджується на зниженні податкового навантаження на платників податків та зменшенні витрат часу на їх адміністрування. Наголошується, що ДПС буде сервісною службою, а не силовим підрозділом. Крім того, підвищуватимуться прозорість та ефективність податкових аудитів та запроваджуватиметься ефективний механізм розгляду скарг платників податків в адміністративному порядку, щоб 75  % розбіжностей узгоджувалися досудово.

Також передбачається, що витрати платників податків на обслуговування боргів зменшаться. Правила митного контролю та митного оформлення будуть максимально прозорі, прості та передбачувані. Українцям та добросовісному бізнесу обіцяють захист від фінансового шахрайства і доступ до значно дешевших фінансових ресурсів.

Повний текст Програми діяльності Уряду —  за посиланням: https://program.kmu.gov.ua.