Новини

ФОП-«єдинник» у відпустці: чи сплачувати єдиний податок?

02.10.2019 / 15:20
ФОП-«єдинник» у відпустці: чи сплачувати єдиний податок?

Наталія Сухарева, аудитор,
керівник податкового та митного департаменту юридичного об’єднання


ПКУ передбачає преференцією у вигляді звільнення від сплати єдиного податку підприємця під час відпустки, але лише на один календарний місяць протягом року.

Крім того, передбачене звільнення від сплати такого податку за період хвороби, більший ніж 30 календарних днів, за наявності підтвердження лікарняним листком.

Однак зверніть увагу, що таке звільнення від сплати єдиного податку стосується виключно «єдинників» першої та другої груп, які не використовують працю найманих осіб.

Що необхідно зробити, аби скористатись умовами звільнення (пільгою) від сплати єдиного податку?

Варто лише звернутись з відповідною заявою із зазначенням інформації про період щорічної відпустки до центру обслуговування платників податків податкового органу за місцем реєстрації, як того вимагає норма пп. 298.3.2 ст. 298 ПКУ.

У Книзі обліку доходів дохід за період відпустки відображається  «прокреслюванням».

«Гарячі лінії»

Дата: 28 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42