Новини

Нерухомість на орендованій землі: чи сплачувати земельний податок?

04.10.2019 / 13:40

Новий власник, купуючи об’єкти нерухомості, що розташована на земельних ділянках державної і комунальної власності, право користування якими попередніми власниками було оформлено на умовах оренди, може вимагати переоформлення права користування земельною ділянкою в установленому законом порядку, в тому числі з додержанням вимог ст. 125 ЗКУ і Закону України від 01.07.2004 р. № 1952-ІV.

ІПК від 20.09.2019 р. № 322/6/99-00-04-04-03-15/ІПК/

«Гарячі лінії»

Дата: 24 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42