Новини

Надання майна в оренду «єдинником»: за яких умов можливе?

06.10.2019 / 08:00

Якщо загальна площа кожного окремого виду майна та/або їх частки, яке надається в оренду, не перевищує норми, встановлені пп. 3 п. 291.5 ст. 291 ПКУ, то така фізична особа — підприємець, що здійснює діяльність з надання оренду власної нерухомості, має право перебувати на спрощеній системі оподаткування.

ІПК від 20.09.2019 р. № 345/6/99-00-04-07-03-15/ІПК/

«Гарячі лінії»

Дата: 24 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42