Новини

Продаж необоротних активів: чи враховується ПДВ при визначенні суми доходу?

15.10.2019 / 15:30

Для цілей застосування п. 138.2 ст. 138 ПКУ сума доходу (виручки), отриманого(ої) від продажу необоротних активів, визначається без врахування ПДВ.

ЗІР, категорія 102.23.02

«Гарячі лінії»

Дата: 28 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42