Новини

Касова книга у відокремленому підрозділі: за яких умов ведення не є обов’язковим?

18.10.2019 / 10:30

Суб'єкти господарювання, які проводять готівкові розрахунки із застосуванням РРО без ведення касової книги та забезпечують зберігання щоденних фіскальних звітних чеків (щоденних Z-звітів) в електронній формі протягом строку, визначеного п. 44.3 ст. 44 ПКУ, і занесення інформації згідно з фіскальними звітними чеками до відповідних книг обліку (КОРО — у разі її використання) з метою обліку операцій з готівкою в національній валюті мають право не вести касову книгу у відокремленому підрозділі.

/ІПК від 10.10.2019 р. № 687/ІПК/11-28-05-05-08/

«Гарячі лінії»

Дата: 28 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42