Новини

Виплата доходу нерезиденту постійним представництвом: коли податок не стягується?

18.10.2019 / 11:30

При виплаті постійним представництвом нерезидента доходу (прибутку) на користь такого нерезидента податок, визначений за пп. 141.4.2 ст. 141 ПКУ, не стягується у разі якщо такий дохід (прибуток), який виплачує представництво нерезиденту, був оподаткований податком на прибуток при визначенні доходу (прибутку) з джерелом походження з України від провадження нерезидентом господарської діяльності через своє постійне представництво в Україні за пп. 141.4.7 ст. 141 ПКУ.

/ІПК від 11.10.2019 р. № 739/6/99-00-07-02-02-15/ІПК/

«Гарячі лінії»

Дата: 28 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42