Новини

Ввезення в Україну пального в тарі до 5 л з подальшою його реалізацією: чи складати акцизні накладні?

18.10.2019 / 18:00

При здійсненні суб’єктами господарювання — платниками акцизного податку операції з ввезення на митну територію України пального виключно у споживчій тарі ємністю до 5 л (включно) та при подальшій його реалізації у такій тарі на митній території України, такі суб’єкти господарювання не здійснюють операції з реалізації пального в розумінні пп. 14.1.212 ст. 14 ПКУ і відповідно у них відсутній обов’язок складати акцизні накладні при здійсненні таких операцій.

ЗІР, категорія 116.13.03