Новини

Україна запроваджує світові стандарти в контролі над доходами фізичних осіб. Як підготуватися до змін?

08.11.2019 / 11:00

Проблема більшості грошей з українським походженням полягає в тому, що нашу країну досить довго оминали світові тенденції щодо забезпечення прозорості накопичення капіталу, оподаткування та інвестування. Як наслідок — протягом останніх років заможні українці дедалі частіше стикаються з проблемами відкриття рахунку в закордонному банку, придбання нерухомості, інвестування у європейські чи американські фонди: українські клієнти є «токсичними» у більшості цивілізованих країн через нездатність пояснити джерела доходів і походження коштів.

Щодо ситуації всередині України, то наступний — 2020 рік — може бути переломним у стосунках між державою та платниками податків — фізичними особами. Ініціативи Парламенту та Уряду свідчать про чіткий курс на прийняття світового тренду тотального контролю доходів і витрат громадян: впровадження загального декларування, автоматичний обмін податковою інформацією між країнами, контроль витрат громадян тощо.

Як податкова реформа стосуватиметься бізнесу, обговорюється в усіх ЗМІ, соцмережах та на конференціях. Однак тема змін в адмініструванні оподаткування фізичних осіб майже не висвітлюється.

12 — 13 листопада 2019 року  в готелі InterСontinental (Київ) удруге відбудеться конференція, присвячена питанням оподаткування, захисту та управління приватним капіталом в Україні — Intax Private Capital Forum. Під час Форуму учасники зможуть отримати відповіді на запитання про: 

  • підтвердження джерела капіталу та доходу;
  • легальне інвестування;
  • легальне розміщення грошей на закордонних рахунках;
  • автоматичний міжнародний обмін банківською інформацією;
  • декларування та оподаткування доходу, отриманого з-за кордону.

 

На конференції знаннями і досвідом ділитимуться професіонали міжнародного рівня:

- швейцарські, австрійські, чеські та українські банкіри;

- експерти зі структурування, оподаткування і розміщення приватного капіталу з Монако, Ліхтенштейну, Люксембургу, Кіпру, Швейцарії, України;

- податкові адвокати і консультанти.

Програма заходу: http://bit.ly/31FPvph

Організатор Intax Private Capital Forum 2019 — міжнародна компанія Intax Group організовує конференції в 10 країнах світу на теми міжнародного оподаткування бізнесу та приватних клієнтів, структурування міжнародних активів та управління капіталом. В Україні компанія відома конференцією Intax Forum, яка щорічно збирає більше 350 фінансових директорів середніх та великих українських компаній, фахівців з міжнародного податкового та корпоративного права з понад 15 країн світу.

Конференція Intax Private Capital Forum проходить з 2018 року і є наймасштабнішою в Україні подією, присвяченою питанням обслуговування приватних клієнтів.