Новини

За порушення при ввезенні авто пропонують до 31 грудня не штрафувати

28.10.2019 / 14:30

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 2288 «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового порядку застосування статей 470 та 481».

Документ розроблено з метою створення передумов для комплексного врегулювання питання митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією в Україні, забезпечення дотримання митних правил при переміщенні транспортних засобів у митних режимах тимчасового ввезення і транзиту, а також врахування інтересів усіх верств населення при вирішенні зазначеного питання.

Для забезпечення реалізації визначеної мети законопроектом пропонується доповнити розділ ХХ «Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу України новим п. 95 щодо тимчасового, до 31.12.2019 р. включно, звільнення осіб, відповідальних за дотримання умов (вимог) митних режимів тимчасового ввезення або транзиту щодо транспортних засобів особистого користування, що класифікуються за кодом товарної позиції 8703 згідно з УКТ ЗЕД, ввезених на митну територію України, від адміністративної відповідальності, передбаченої частинами четвертою — шостою ст. 470, частинами першою та другою (в частині перевищення строку тимчасового ввезення транспортних засобів комерційного призначення) та четвертою – шостою ст. 481 МКУ, тобто відновити умови притягнення до адміністративної відповідальності за статтями 470 та 481 МКУ, які існували до запровадження згідно з Законом № 2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» посилених санкцій за цими статтями.