Новини

Послуги з пошуку персоналу для нерезидента: що з ПДВ?

31.10.2019 / 16:00

ДПС України пояснила, що у разі якщо платником ПДВ послуги з надання персоналу, у тому числі якщо персонал працює за місцем здійснення діяльності покупця, надаються нерезиденту, то така операція не є об'єктом оподаткування ПДВ, оскільки місцем постачання таких послуг вважається місце постачання їх за межами митної території України.

Водночас послуги з пошуку та підбору персоналу не включено до переліку послуг, визначених пп. 186.2 та 186.3 ст. 186 розділу V Кодексу, та місце постачання таких послуг визначається відповідно до п. 186.4 ст. 186 розділу V Кодексу за місцем реєстрації постачальника таких послуг.

Таким чином, операції з постачання послуг з пошуку та підбору персоналу, які постачаються резидентом України — платником ПДВ, є об'єктом оподаткування ПДВ та оподатковуються у загальновстановленому порядку за ставкою 20 %.

/ІПК від 24.10.2019 р. № 987/6/99-00-07-03-02-15ІПК/

«Гарячі лінії»

Дата: 14 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42