Новини

Мінсоцполітики пообіцяло зберегти нинішній механізм допомоги при народженні дитини

05.11.2019 / 12:30

Міністерство соціальної політики не буде змінювати механізм допомоги при народженні дитини. Ця виплата здійснюватиметься усім родинам, незалежно від розміру доходів у стандартному розмірі — близько 41 тис. грн.

Про це повідомляє прес-служба міністерства з посиланням на слова очільниці відомства Юлії Соколовської.

«Після консультацій з органами влади та обговорення з громадськістю прийнято рішення про збереження нинішнього механізму надання допомоги при народженні дітей», — повідомила міністр соціальної політики.

За словами Юлії Соколовської, однією з пропозицій Мінсоцполітики, у рамках політики адресної боротьби з бідністю, було запровадження адресної програми при народженні дитини. Пропонувалося, щоб ця допомога виплачувалася лише тим родинам, чий середньомісячний дохід на особу не перевищує 15 % від розміру виплат (фактично це близько 6 тис. грн — оскільки допомога при народженні дитини становить близько 41 тис. грн).

Міністр зазначила, що керівництво відомства дослухалося до зауважень громадськості і вирішило не змінювати нинішній механізм — оскільки через запропоновані зміни сотням тисяч українських сімей загрожувало скасування цього виду виплат.

«Дякуємо громадськості за якісний зворотній зв'язок. Ми враховуємо всі конструктивні пропозиції та зауваження», — резюмувала Юлія Соколовська.