Новини

Доходи резидента Польщі за послуги з міжнародного перевезення: за яких умов не оподатковуються?

08.11.2019 / 14:30

Доходи за договором транспортного експедирування з надання послуг з міжнародних перевезень автомобільним транспортом, які отримує резидент Польщі, що не має постійного представництва в Україні (експедитор), звільняються від оподаткування в Україні (п. 1 ст. 7 Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Польща про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна та попередження податкових ухилень) за умови надання резидентом Польщі довідки, яка підтверджує його резиденцію і відповідає вимогам ст. 103 Кодексу.

/ІПК від 28.10.2019 р. № 1033/ІПК/26-15-04-04-11/

«Гарячі лінії»

Дата: 28 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42