Новини

Передача майна за розподільчим балансом: чи є ПДВ?

14.11.2019 / 09:30

Операція з передачі частини майна за розподільчим балансом внаслідок проведення реорганізації шляхом виділення не є об’єктом оподаткування. Податкові зобов’язання за такою операцією не нараховуються, податкова накладна не складається.

Додаткового нарахування податкових зобов'язань за правилами, встановленими п. 198.5 ст. 198 та ст. 199 ПКУ не здійснюється.

/ІПК від 24.10.2019 р. № 974/6/99-00-07-03-02-15/ІПК/

«Гарячі лінії»

Дата: 9 квітня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42