Новини

Постачання послуг ліцензованим торговцем ЦП: що з ПДВ?

18.11.2019 / 14:30

Відповідно до пп. 196.1.6 п. 196.1 ст. 196 ПКУ не є об’єктом оподаткування ПДВ операції з надання комісійних (брокерських, дилерських) послуг із торгівлі та/або управління цінними паперами (корпоративними правами), деривативами та валютними цінностями, включаючи будь-які грошові виплати (у тому числі комісійні) фондовим або валютним біржам чи позабіржовим фондовим системам або їх членам у зв'язку з організацією та торгівлею цінними паперами ліцензованими торговцями цінними паперами, а також деривативами та валютними цінностями.

Враховуючи викладене, операції ліцензованого торговця цінними паперами з постачання комісійних (брокерських, дилерських) послуг із торгівлі та/або управління цінними паперами (корпоративними правами) не є об’єктом оподаткування ПДВ. При цьому грошові виплати (у тому числі комісійні), що перераховуються ліцензованому торговцю цінними паперами в рахунок оплати вартості таких послуг, до бази оподаткування ПДВ не включаються.

З питання правомірності віднесення зазначених у зверненні послуг до категорії послуг, визначених у пп. 196.1.6 п. 196.1 ст. 196 ПКУ, рекомендовано звернутися до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

/ІПК від 05.11.2019 р. № 1185/6/99-00-07-03-02-15/ІПК/

«Гарячі лінії»

Дата: 26 грудня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42