Новини

Відходи на підприємстві: чи сплачувати екологічний податок за розміщення відходів, якщо є угоди зі спеціалізованими підприємствами на утилізацію?

19.11.2019 / 15:40

Платником екологічного податку в частині відходів, що утворюються Підприємством, є спеціалізовані підприємства, які отримали дозволи уповноважених органів на здійснення постійного (остаточного) перебування або захоронення відходів у спеціально відведених для цього місцях або об’єктах (місцях розміщення відходів, сховищах, полігонах, комплексах, спорудах, ділянках надр тощо).

Разом з тим для забезпечення вимог п. 240.5 ст. 240 ПКУ суб’єктам господарювання, у тому числі і підприємству, необхідно облаштувати спеціально відведені місця для тимчасового розміщення відходів та запровадити належний облік відходів різних класів небезпечності дня виконання договірних зобов’язань із спеціалізованими підприємствами із утилізації або розміщення (захоронення) відходів.

/ІПК від 08.11.2019 р.  № 1262/6/99-00-04-04-03-15/ІПК/

«Гарячі лінії»

Дата: 12 грудня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42