Новини

Позика від резидента Кіпру: як оподатковуються нараховані проценти?

20.11.2019 / 11:30

ДПС України роз’яснила, що якщо резидент України — платник податку за договором позики отримав позику від нерезидента та сплачує проценти за таким договором нерезиденту — бенефіціарному (фактичному) власнику таких процентів, то за умови наявності довідки, виданої компетентним органом Кіпру про те, що позикодавець у розумінні Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи є резидентом Кіпру, такий платник під час виплати сум процентів за використання позики на користь резидента Кіпру зобов’язаний утримувати податок у розмірі 2 % від загальної суми процентів, що сплачується.

У разі неподання нерезидентом довідки відповідно до п. 103.4 цієї статті доходи нерезидента із джерелом їх походження з України підлягають оподаткуванню відповідно до законодавства України (п. 103.10 ст. 103 Кодексу).

/ІПК від 14.11.2019 р. № 1304/6/99-00-07-02-02-15/ПК/

«Гарячі лінії»

Дата: 18 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42