Новини

Угоди про асоціацію з ЄС: Уряд вніс зміни до Плану заходів

21.11.2019 / 12:00

20 листопада Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою вніс зміни до Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Оновлений план враховує поглиблення двосторонніх відносин Україна — ЄС та низку ухвалених двосторонніми органами асоціації рішень за останні роки. План заходів спрямований на виконання цілей Програми діяльності Уряду, а саме досягнення відповідності України критеріям членства в Європейському Союзі.

Оновлений документ актуалізує, доповнює та узгоджує завдання із правом ЄС, яке динамічно розвивається. Завдання, які були оновлені, відносяться до таких сфер:

- митна і фінансова політика, оподаткування, підприємництво, фінансові послуги та конкуренція;

- юстиція, соціальні та гуманітарні питання;

- транспорт;

- енергетика та енергоефективність;

- цифрова сфера, наука, технології та інновації;

- природокористування та інші.

Рішення Уряду дозволяє «перепрошити» програмне забезпечення для операційної системи європейської інтеграції України. Це пришвидшить рух України до ЄС, паралельно зробить такий рух більш прозорим, а владу — реально підзвітною громадянам України.

Нагадаємо, Уряд також відкрив для громадськості доступ до «Пульсу Угоди» — онлайн-системи моніторингу реалізації Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Система доступна за посиланням: http://pulse.eu-ua.org.