Новини

Бізнес-конференція: як досягати мети, не втрачаючи себе?

22.11.2019 / 15:20

26 листопада в Mercure Congress Centre відбудеться Конференція з Євгеном Чічваркіним!

Журнал «Вісник. Офіційно про податки» — інформаційний партнер цього заходу.

Геній нестандартних слоганів, гедоніст 80 рівня, який прославився своєю прямотою та підходом до мотивації. Талановитий підприємець своє бажання «щось продавати» реалізував з феноменальним успіхом. Злет відбувся 1997 року, коли йому вдалося виростити з маленької компанії «Евросеть» мережу міжнародного рівня.

Що привело Євгена до успіху: талант, знання, невпинна праця чи все разом? Що надихає бізнесмена рухатися вперед навіть крізь розруху, незважаючи на факапи? Як досягати мети, не втрачаючи себе? Всі ці та багато інших запитань можна буде поставити  особисто!

Учасники конференції отримають море натхнення, корисну інформацію про те, як з маленької компанії створити бізнес-імперію, як продовжити створювати неймовірні проекти, попри перешкоди. Крім того, учасники зможуть особисто поставити свої запитання безпосередньо Євгену Чічваркіну та отримати відповідь «просто тут і зараз»!

Під час конференції Ви дізнаєтеся про те, які рішення приводять до успіху, а які знищують бізнес, як пережити невдачу та чому не варто боятися факапів. А також Євген Чічваркін поділиться порадами про те, як у всьому цьому вирі грошей та бізнесу не втрачати себе та насолоджуватися кожною секундою свого життя.

Організатор Конференції з Євгеном Чічваркіним освітня компанія PRIZMA — організатор наймасштабніших форумів «Бізнес Концентрат» (два роки поспіль, 17 000 + учасників), «Перша Чоловіча Конференція» (1000 + учасників) та засновник «Клубу підприємців PRIZMA».

Детальна інформація на сайті: https://chichvarkin.prizma-company.com/

Дата: 26 листопада 2019 року

Місце: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, MercureCongressCentre