Новини

Іntax Prіvate Capіtal Forum-2019: підсумки, презентації, фотозвіт

25.11.2019 / 18:30

12 — 13 листопада 2019 року в Києві в готелі Іntercontіnental пройшла міжнародна конференція-виставка Іntax Prіvate Capіtal Forum — захід, присвячений захисту й управлінню приватним капіталом.

Всупереч усім запевненням, що зробити конференцію про управління статками в Україні неможливо — ми це зробили і це було чудово!

У конференції взяли участь представники бізнесу, сімейних офісів і трастових компаній, юридичні, податкові й фінансові консультанти, консультанти з програм інвестиційної міграції, приватбанкіри й особисті фінансові радники.

PRІVATE CAPІTAL FORUM 2019 у цифрах

▶ 300 учасників з 15-ти країн відвідали захід.

▶ 42 «зоряних» спікери з України, Швейцарії, Кіпру, Греції, Ліхтенштейну, ОАЕ, Монако й Чехії.

▶ 24 теми, присвячені найгарячішим питанням оподаткування фізичних осіб, збереження й захисту приватних активів, інвестицій і збільшення капіталу.

▶ 11 стендів в экспозоні, де учасники конференції отримали унікальну можливість особисто обговорити з міжнародними й українськими провайдерами консалтингових, юридичних і фінансових послуг питання, що їх цікавлять, і налагодити корисні ділові контактами з потенційними партнерами.

Ми дякуємо всім учасникам за довіру й приділений час, спікерів і учасників дискусій — за професійні й інформативні доповіді, спонсорів — за підтримку, завдяки якій ми можемо проводити бізнес-конференцію світового рівня в Києві.

І спільна подяка всім, хто був з нами в ці дні, за неймовірно продуктивний нетворкінг, адже найцікавіше — в кулуарах!

До зустрічі на наших заходах у 2020 році!

Презентації

Спікери

Фотографії

 

Журнал «Вісник. Офіційно про податки» — інформаційний партнер заходу.