Новини

Фізособа отримала дохід за кордоном: чи нараховується ЄСВ?

28.11.2019 / 14:30

Частиною першою ст. 10 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» визначено, що громадяни України, які працюють або постійно проживають за межами України, мають право на добровільну сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Таким чином, дохід, отриманий фізичною особою за межами України, не є базою нарахування ЄВ. При цьому громадяни України, які працюють за її межами, мають право на добровільну сплату ЄВ у разі заключення договору про добровільну участь у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні.

 

За матеріалами ГУ ДПС у Київській області

«Гарячі лінії»

Дата: 26 грудня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42