Новини

Дивіденди, що спрямовуються на збільшення статутного капіталу: чи оподатковуються ПДФО?

10.12.2019 / 09:00

ГУ ДПС у Дніпропертровській області пояснило, що у разі дотримання вимог, зазначених у пп. 165.1.18 ст. 165 ПКУ, дивіденди, що спрямовуються на збільшення статутного капіталу товариства, не підлягають оподаткуванню ПДФО. Водночас такі дивіденди оподатковуються військовим збором на загальний підставах.

/ІПК від 28.11.2019 р. № 1613/ІПК/04-36-33-02-07/