Новини

Якщо готівка на момент внесення вже була відображена в Книзі обліку: чи включати її до доходів повторно?

10.12.2019 / 15:40

Кошти, які надійшли на розрахунковий рахунок, який відкрито фізичною особою для здійснення підприємницької діяльності, включаються до доходу ФОП — платника ЄП, з урахуванням вимог ст. 292 ПКУ. Водночас якщо ФОП у звітному податковому періоді вносить на свій поточний рахунок у банку, відкритого для здійснення підприємницької діяльності, суму готівки, яка на момент внесення уже була відображена в Книзі обліку доходів та в платіжному документі зазначено призначення платежу — виручка за певний період, тоді така сума готівки повторно не включається до доходу звітного податкового періоду платника ЄП. При цьому сума коштів, унесених на поточний рахунок за певний період, не повинна перевищувати суму доходу, відображену в Книзі обліку доходів за відповідний період.

/ІПК від 18.11.2019 р. № 1380/6/99-00-04-07-03-15/ІПК/