Новини

Медичні та профілактичні огляди працівників: чи є додаткове благо?

10.12.2019 / 17:30

ГУ ДПС у Запорізькій області пояснило, що у разі якщо за рахунок коштів юридичної особи (роботодавця) проводиться медичний огляд фізичних осіб (працівників) згідно із Законом України від 14.10.92 р. № 2694-ХІІ «Про охорону праці», то вартість такого огляду включається податковим агентом до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу працівників як додаткове благо з відповідним оподаткуванням. Натомість не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку — працівника витрати роботодавця на обов'язковий профілактичний огляд такого працівника згідно із Законом України від 06.04.2000 р. № 1645-111 «Про захист населення від інфекційних хвороб» у разі дотримання вимог пп. 165.1.19 ст. 165 ПКУ.

/ІПК від 20.11.2019 р. № 1440/10/ІПК/08-01-33-02-08/