Новини

Мінфін для громадського обговорення представив проєкти документів, необхідних для запровадження програмних РРО

17.12.2019 / 13:40

На сайті Міністерства фінансів у розділі «Проєкти регуляторних актів для обговорення у 2019 році» розміщено проєкти таких нормативно-правових актів:

Зміни до Наказу Міністерства фінансів від 14.06.2016 р.  № 547, включаючи такі нові порядки:

- Порядок реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій;

- Порядок визначення діапазону, видачі, резервування, використання фіскальних номерів, що присвоюються електронним розрахунковим документам під час роботи програмного реєстратора розрахункових операцій у режимі офлайн;

- Зміни до Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого Наказом  Міністерства фінансів України від  21.01.2016 р.  № 13.

Зазначені проєкти розроблено на виконання Закону України від 20.09.2019 р. № 128 у частині забезпечення можливості використання при здійсненні розрахункових операцій програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Ви можете ознайомитися з ними за посиланням: https://www.mof.gov.ua/uk/draft-regulatory-documents-for-discussion-in-2019

Наступні кроки: одержання зауважень і пропозицій від громадськості та їх опрацювання разом із учасниками робочої групи щодо розробки нормативно-правових актів з РРО, погодження із профільними міністерствами та відомствами.