Новини

Чи може платник, який перебуває у стадії ліквідації, збільшити реєстраційну суму ПДВ?

23.12.2019 / 11:00

Величина кожного показника формується автоматично та змінюється у міру надходження до СЕА ПДВ інформації, зокрема щодо зареєстрованих в ЄРПН податкових накладних, розрахунків коригування до них, митних декларацій та аркушів коригування до них, додаткових декларацій, зарахованих на рахунок у СЕА ПДВ коштів, поданої податкової звітності та іншої інформації, визначеної п. 2001.3 ст. 2001 ПКУ, яка впливає на показники складової формули.

При цьому для платника податку, який перебуває у стадії ліквідації, не передбачено іншого режиму обрахунку складових СЕА ПДВ і обчислення реєстраційної суми, ніж визначений нормами ПКУ та положеннями Порядку № 569.

/ІПК від 16.12.2019 р. № 1910/6/99-00-07-03-02-15/ІПК/

«Гарячі лінії»

Дата: 20 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42