Новини

Створення Новорічного настрою для платників податків у Центрах обслуговування платників Дніпропетровської області

26.12.2019 / 16:00

Надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування та створення сприятливих умов для платників податків є пріоритетними завданнями у діяльності органів Державної податкової служби.

Свірська Алла Володимирівна 
Начальник управління обслуговування
платників Головного управління ДПС
у Дніпропетровській області

Створення комфортних умов для співпраці підприємців з податковими органами значною мірою досягнуто, шляхом створення центрів обслуговування платників (скорочено - ЦОП), які визначають принципово новий – партнерський рівень відносин з суб‘єктами господарювання. Головна мета запровадження ЦОП полягає у зосередженні повного спектру адміністративних та інших послуг в одному місці.обслуговування та створення сприятливих умов для платників податків є пріоритетними завданнями у діяльності органів Державної податкової служби.

Адміністративні та інші послуги надаються у 38 Державних податкових інспекціях Головного управлінні ДПС у Дніпропе-

тровській області (скорочено – ДПІ) та Головному управлінні ДПС у Дніпропетровській області.

При ДПІ Дніпропетровської області, станом на кінець 2019 року функціонують 37 ЦОП.

Діяльність ЦОП забезпечують 262 працівника ДПІ.

В ЦОП платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

ЦОП забезпечується надання 31 адміністративної послуги, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом за 2019 рік працівниками ЦОП Дніпропетровської області опрацьовано понад 208 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг. Платникам податків в тому числі громадянам за рік надано близько 207 тис. адміністративних послуг.

В середньому щомісяця ЦОП Дніпропетровської області надається понад 17 тис. адміністративних та інших послуг.

Питання покращення надання адміністративних послуг займають дедалі важливіше місце в діяльності органів Державної податкової служби у тому числі Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

Управління обслуговування платників Головного управління ДПС у Дніпропетровській області забезпечує належну організацію роботи ЦОПів та відповідну координацію роботи структурних підрозділів ГУ ДПС, задіяних у наданні адміністративних та інших послуг.

З метою створення у платників податків передсвяткового настрою та сприяння у комфортному здійснені процедур, пов’язаних із отриманням адміністративних послуг, за ініціативою керівництва Головного управління ДПС у Дніпропетровській області у грудні 2019 року, серед ЦОПів проведено конкурс на краще святкове оформлення приміщень, в яких здійснюється прийом суб’єктів звернень. До створення передсвяткового настрою відвідувачам долучились також працівники ДПІ, робота яких є невід’ємною та подекуди головною частиною факторів, що створюють приємні враження у відвідувачів ЦОПів.

На урочистій зустрічі, присвяченій підведенню підсумків конкурсу, усім його учасникам вручено приємні подарунки, а переможцям – колективам Центрів обслуговування платників Шевченківської ДПІ Соборного управління, Верхньодніпровської ДПІ Кам’янського управління та Тернівської ДПІ Західно-Донбаського управління – пам’ятні призи.

«Старт у проведенні такого конкурсу, на мій погляд, був достатньо успішним. Дуже вдячна, що ви із ентузіазмом, творчим підходом відгукнулись та активно долучились до цього заходу. Він, по-перше, створив святкові комфортні умови для платників податків – наших партнерів, а по-друге - згуртував працівників. Ми на цьому не зупиняємося та запрошуємо до участі у майбутніх, інших заходах, направлених на створення ще більш комфортних умов для наших платників», – зазначила в. о. начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Ганна Чуб.

Колектив Головного управління ДПС у Дніпропетровській області бажає приємних Новорічних свят, сподівається на продовження плідної співпраці з платниками податків у 2020 році та подальше зростання рівня сервісів в Центрах обслуговування платників!

Бажаємо, щоб Новий 2020 рік був для платників податків знаковим, приніс добробут, щастя і впевненість у завтрашньому дні!