Новини

«Є-Малятко»: ДПС бере участь у запровадженні нового сервісу для батьків

10.01.2020 / 09:00

Міністерство цифрової трансформації України презентувало сервіс «є-Малятко», через який при отриманні свідоцтва про народження батьки за бажанням можуть отримати 6 послуг за 1 заявою, оформленою у пологовому будинку:

⁃ державна реєстрація народження;
⁃ визначення походження дитини;
⁃ призначення допомоги при народженні дитини;
⁃ реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;
⁃ визначення належності новонародженої дитини до громадянства України;
⁃ внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.

Державна податкова служба України бере участь у запровадженні цього нового електронного сервісу у частині реєстрації дитини в Державному реєстрі фізичних осіб – платників під час державної реєстрації народження. Серед переваг, які матимуть місце завдяки запровадженню нового сервісу: спрощення процедур отримання соціальних виплат, у подальшому – спрощення механізму отримання документів для закордонних поїздок.

Довідково.

Реалізація комплексної послуги «є-Малятко» здійснюється на виконання Указу Президента України від 8 листопада 2019 року № 837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави». Порядок надання комплексної послуги «є-Малятко» затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 691.