Новини

У звітному періоді відсутня діяльність: чи необхідно подавати декларацію з акцизу?

15.01.2020 / 14:00

У разі якщо підприємство є платником акцизного податку відповідно до пп. 212.1.15 ст. 212 ПКУ та має діючі ліцензії на право зберігання, оптової торгівлі за наявності місць оптової торгівлі та оптової торгівлі за відсутності місць оптової торгівлі, то воно повинно подавати декларацію акцизного податку до органів ДПС, незалежно від того, чи провадилась підприємством господарська діяльність у звітному періоді.

/ІПК від 09.01.2019 р. № 45/6/99-00-07-03-03-15/ІПК/

«Гарячі лінії»

Дата: 12 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42