Новини

Податковий борг з ПДВ у колишнього «спецрежимника»: чи є підстави для відмови у переході на спрощену систему оподаткування?

16.01.2020 / 15:00

ДПС України на запитання фермерського господарства, чи вважається податковим боргом сума ПДВ, яка підлягала сплаті на спеціальний рахунок платника спеціального режиму оподаткування та чи може стати підставою для відмови у переході на спрощену систему оподаткування наявність зазначеної заборгованості, повідомила таке.

Якщо сільськогосподарським підприємством у строки, встановлені ст. 203 ПКУ, не перераховано з поточного рахунку на спеціальний рахунок суму податкового зобов’язання з ПДВ, то за пп. 14.1.175 ст. 14 ПКУ ця сума є податковим боргом та підставою для відмови у переході на спрощену систему оподаткування.

/ІПК від 12.01.2020 р. № 64/6/99-00-04-03-02-06/ІПК/