Новини

Договори страхування життя можна укладати в інвалюті: НБУ видав першу ліцензію лайф-страховику

24.01.2020 / 16:00
Договори страхування життя можна укладати в інвалюті: НБУ видав першу ліцензію лайф-страховику

Національним банком України 23 січня 2020 року прийнято рішення про видачу Приватному акціонерному товариству «Страхова компанія «ТАС» ліцензії на здійснення валютних операцій в частині здійснення розрахунків у іноземній валюті на території України за договорами страхування життя.

АТ «СК «ТАС» (приватне) стало першою компанією з-поміж лайф-страховиків, що отримала ліцензію на здійснення валютних операцій. На підставі цієї ліцензії компанія зможе отримувати страхові платежі та здійснювати страхові виплати за договорами страхування життя в іноземній валюті.

Можливість для страхових компаній, які надають послуги зі страхування життя, отримати валютну ліцензію була реалізована завдяки прийняттю Закону України «Про валюту і валютні операції» в рамках валютної лібералізації.

Наявність у страхових компаній права здійснювати валютні операції сприятиме розвитку ринку страхування в Україні завдяки збільшенню привабливості продуктів для кінцевих споживачів, залученню нових клієнтів та пожвавлення конкуренції на ринку.

Відтепер люди, що піклуються про здоров’я, достойну старість, забезпечення майбутнього дітей, з метою мінімізації валютних ризиків зможуть укладати договори страхування життя у іноземній валюті, а також отримати виплати у іноземній валюті.

З інформацією щодо небанківських установ, які мають генеральні ліцензії/ліцензії на здійснення валютних операцій, можна ознайомитися за посиланням.

«Гарячі лінії»

Дата: 9 квітня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42