Новини

Новий трудовий кодекс: що чекає роботодавців і працівників?

05.02.2020 / 16:20
Новий трудовий кодекс: що чекає роботодавців і працівників?

Законом України від 12.12.2019 р. № 378-IX «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України», зокрема, передбачено зменшення розмірів штрафів за неоформлення найманих працівників та уточнено порядок вивільнення державних службовців.

У яких розмірах штрафуватимуть?

Юридичні та фізичні особи — підприємці, які використовують найману працю, несуть фінансову відповідальність у таких розмірах:

16 мінімальних зарплат, а це 75 568 грн, — за недопущення до проведення перевірки з питань дотримання законодавства про працю для виявлення неоформлених працівників.

10 мінімальних зарплат, а це 47 230 грн, — щодо кожного працівника за такі порушення:

- фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору;

- оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час;

- виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску.

За вказані порушення до юридичних осіб та ФОП, які використовують найману працю та є платниками єдиного податку першої  — третьої груп, застосовується попередження.

За повторне впродовж двох років з дня виявлення порушення — 30 розмірів мінімальної зарплати (141 690 грн) за кожного працівника, відносно якого здійснено порушення.

4 мінімальні зарплати, а це 18 892 грн, за кожного працівника, відносно якого здійснено порушення, — за недотримання гарантій і пільг мобілізованим працівникам.

За вказані порушення, до юридичних осіб та ФОП, які використовують найману працю та є платниками єдиного податку першої — третьої груп, застосовується попередження.

2 мінімальні зарплати, а це 9 446 грн, за кожного працівника, відносно якого здійснено порушення,  — за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

1 мінімальна зарплата, або 4 723 грн, за кожне порушення інших вимог трудового законодавства, окрім передбачених абзацом 2 — 7 частини  другої  ст. 265 Кодексу.

За повторне впродовж року з дня виявлення порушення — 2 мінімальні зарплати  (9 446 грн) за кожне таке порушення.

При сплаті 50 % розміру штрафу впродовж 10 банківських днів з дня вручення постанови про накладення штрафу така постанова вважається виконаною.

У разі виконання припису Держпраці та усунення виявлених порушень у визначені приписом терміни міри по притягненню до відповідальності не застосовуються. Це стосується порушення термінів виплати зарплати, недотримання гарантій оплати праці, недотримання гарантій і пільг мобілізованим працівникам.

За недопуск до перевірки, допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту); оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, а також виплату заробітної плати без нарахування і сплати ЄСВ, штрафні санкції застосовуються незалежно від усунення порушень.

Як змінився порядок вивільнення держслужбовців?

Кодекс доповнено нормами, відповідно до яких вивільнення працівників-держслужбовців, здійснюється у порядку, визначеному ст. 49 2  Кодексу, з урахуванням деяких особливостей, зокрема:

  • про наступне вивільнення працівників персонально попереджають не пізніше ніж за 30 календарних днів;
  • у разі вивільнення працівників на підставі п. 1 частини першої ст. 40 Кодексу не застосовуються положення частини другої ст. 40 Кодексу та положення частини другої ст. 49 2 Кодексу;
  • не пізніше ніж за 30 календарних днів до запланованих звільнень первинним профспілковим організаціям надається інформація щодо цих заходів, включаючи інформацію про причини звільнень, кількість і категорії працівників, яких це може стосуватися, про терміни проведення звільнень, а також проводяться консультації з профспілками про заходи щодо запобігання звільненням чи зведенню їх кількості до мінімуму або пом'якшення несприятливих наслідків будь-яких звільнень.

Закон набрав чинності 02.02.2020 р.

«Гарячі лінії»

Дата: 12 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42