Новини

Доходи нерезидента у вигляді депозитних процентів

15.02.2020 / 10:00

Нерезидент через своє представництво в Україні планує відкрити банківський депозитний рахунок і отримувати проценти. Як оподатковуються доходи представництва нерезидента у вигляді процентів, нарахованих на залишки коштів на депозитному рахунку?

Постійні представництва нерезидентів, які отримують доходи із джерелом походження з України або виконують агентські (представницькі) та інші функції стосовно таких нерезидентів чи їх засновників, є платниками податку на прибуток підприємств (пп. 133.2.2 ст. 133 ПКУ).

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання

«Гарячі лінії»

Дата: 9 квітня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42