Новини

Діяльність спортивного клубу: чи потрібен РРО?

18.02.2020 / 11:00

Суб’єктам господарювання надано право проводити розрахунки готівкою із споживачами без використання РРО та РК при продажу квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів (п. 4 ст. 9 Закону № 265).

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання

«Гарячі лінії»

Дата: 9 квітня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42