Новини

Перерахування коштів з власного поточного рахунку на електронний рахунок у СЕАРП та СЕ: які реквізити зазначаються у полях платіжного доручення?

19.02.2020 / 11:40

При перерахуванні коштів з власного поточного рахунку на електронний рахунок в СЕАРП та СЕ поля платіжного доручення заповнюються відповідно до повідомлення ДПС.

Поля «Отримувач» та «Призначення платежу» платіжного доручення заповнюється платником згідно з вимогами щодо заповнення реквізитів розрахункових документів, викладених у додатку 9 до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління НБУ від 21.01.2004 р. № 22.

Відповідно до п. 3.7 цієї Постанови реквізит «Призначення платежу» платіжного доручення заповнюється платником так, щоб надавати повну інформацію про платіж та документи, на підставі яких здійснюється перерахування коштів отримувачу. Повноту інформації визначає платник з урахуванням вимог законодавства України.

Отже, у разі перерахування коштів з власного поточного рахунка на електронний рахунок у СЕАРП та СЕ у полі «Отримувач» зазначаються найменування або прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) платника акцизного податку, а у полі «Призначення платежу» друкується роз’яснювальна інформація щодо платежу у довільній формі (наприклад: «перераховано з власного поточного рахунка на електронний рахунок»).

ЗІР, категорія 114.11.04

«Гарячі лінії»

Дата: 9 квітня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42