Новини

Списання втрат продукції: коли нараховуються ПДВ-зобов’язання?

20.02.2020 / 16:20

ДПС України пояснено: якщо придбання продукції, що списується, здійснювалося з ПДВ, то підприємство повинно не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду, в якому відбувається її списання, здійснити нарахування податкових зобов’язань з ПДВ за основною ставкою виходячи із вартості придбання такої продукції та  відповідно до обсягів списання втрат (п. 198.5 ст. 198 ПКУ).

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання

«Гарячі лінії»

Дата: 9 квітня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42