Новини

Нарахування доходу за минулі періоди: як визначати розмір єдиного внеску?

22.02.2020 / 13:00

Податківці звертають увагу, що обчислення єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — єдиний внесок) за минулі періоди, крім випадків сплати єдиного внеску згідно з частиною 5 ст. 10 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі — Закон № 2464), здійснюється виходячи з розміру єдиного внеску, що діяв на день нарахування (обчислення, визначення) заробітної плати (доходу), на яку відповідно до Закону № 2464 нараховується єдиний внесок.

Норми встановлено частиною четвертою ст. 9 Закону Закон № 2464.

За матеріалами ГУ ДПС у Дніпропетровській області

«Гарячі лінії»

Дата: 9 квітня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42