Новини

З дати складання акцизної накладної минуло 120 календарних днів: чи можна її зареєструвати в ЄРАН?

04.03.2020 / 10:20

Чи може СГ зареєструвати в Єдиному реєстрі акцизних накладних акцизну накладну або розрахунок коригування до неї, з дати складання яких минуло 120 календарних днів?

Суб’єкт господарювання може зареєструвати в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі — ЄРАН) акцизну накладну або розрахунок коригування до неї, якщо з дати їх складання минуло 120 календарних днів, але в межах строку позовної давності (1095 календарних днів).

При цьому для врахування в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового обсягів пального, облік якого здійснювався в системі електронного адміністрування реалізації пального, необхідно було у порядку та у терміни, визначені підпунктами «а» та «б» п. 23 підрозділу 5 розділу XX ПКУ, здійснити розподіл обсягів такого пального між акцизними складами та/або акцизними складами пересувними шляхом складання та реєстрації в ЄРАН акцизних накладних перших та других примірників розподільчих акцизних накладних. Після закінчення такого терміну можливість реєстрації в ЄРАН першого та другого примірника розподільчої акцизної накладної відсутня.

Також відсутня можливість коригування акцизних накладних, складених за формами, затвердженими наказом Мінфіну від 25.02.2016 р. № 218 та зареєстрованими в ЄРАН до 15.07.2019 р. (включно).

ЗІР, категорія 114.11.03

«Гарячі лінії»

Дата: 9 квітня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42