Новини

Надання в оренду комунального майна: які ПДВ-наслідки?

05.03.2020 / 09:00

Як оподатковуються ПДВ послуги з надання орендодавцем комунального майна в оренду та як складається за такими операціями податкова накладна?

Послуги з надання орендодавцем комунального майна в оренду є об’єктом оподаткування ПДВ незалежно від того, чи розподіляє орендар суму орендної плати, чи перераховує її на рахунок орендодавця в повному обсязі (крім операцій, визначених пп. 196.1.15 ст. 196 ПКУ).

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання

«Гарячі лінії»

Дата: 4 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42