Новини

Жінки-керівники: де вони та хто вони?

06.03.2020 / 12:30

Питання гендерної рівності, зокрема щодо жіночого підприємництва, ролі жінок на керівних посадах, у бізнесі, у світі дебатуються досить давно. Але в  Україні більшість має переважно такі уявлення:

  • «ЦЕ ЖІНОЧА СФЕРА ДІЯЛЬНОСТІ»: жінки здебільшого працюють у тих галузях, що пов’язані з традиційно жіночими видами діяльності у домогосподарстві (догляд та навчання дітей, харчування (вирощування , приготування їжі), виробництво та догляд за одягом та інше побутове обслуговування, нагляд за станом здоров’я членів сім’ї, організація відпочинку).
  • «СКЛЯНА СТЕЛЯ»: жінки працюють як наймані працівники нижчої та середньої ланки у багатьох галузях, але нечасто стають першими особами установ та організацій чи бізнесу.

Якщо лишити осторонь низку законодавчих положень, які в принципі дискримінують жінок щодо доступу до тих чи інших видів зайнятості (зокрема до величезної кількості посад у армії), переважно без відповіді залишалися такі питання:

1) частка жінок на керівних посадах;

2) роль жінок у бізнесі як власниць бізнесу чи керівниць підприємств;

3) дисбаланс жінок та чоловіків (у першу чергу, керівників чи власників) за галузями або ж у детальному вимірі за регіонами.

Тож давайте спробуємо відповісти на такі питання:

  1. Наскільки великим є гендерний дисбаланс серед керівників організацій та підприємців в Україні?
  2. У яких галузях та видах діяльності більше керівників- жінок, з чим це може бути пов’язано?
  3. Чи існують якісь регіональні чи географічні особливості гендерного розподілу керівників та підприємців?
  4. Наскільки ситуація в Україні відрізняється від стану справ в інших країнах?
  5. Виявити, наскільки тези та стереотипи щодо «жіночих сфер» та «скляної стелі» застосовні до України і яка ж, усе-таки, роль жінки-лідера в економічному житті?

Відповіді на ці питання у цьому дослідженні.