Новини

Платники ЄП четвертої групи сплачують земельний податок у разі невикористання земельних ділянок для сільськогосподарського товаровиробництва

12.03.2020 / 18:00

Платники єдиного податку четвертої  групи, які оформили свої права на земельні ділянки та використовують їх для ведення сільськогосподарського товаровиробництва звільняються від сплати земельного податку. Земельні ділянки, які не використовуються платниками єдиного податку четвертої групи для ведення сільськогосподарського товаровиробництва,  звільненню від сплати земельного податку не підлягають, тобто за такі земельні ділянки земельний податок сплачується.

Від сплати земельного податку звільняються на період дії єдиного податку четвертої групи власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі,  які передають такі земельні ділянки та земельні частки (паї) в оренду платникам єдиного податку четвертої групи.

Звертаємо увагу землекористувачів, що використання земельних ділянок без  належного оформлення  прав власності чи користування є порушенням чинного законодавства. З метою оформлення та реєстрації прав власності на земельні ділянки необхідно звернутися до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

За матеріалами ГУ ДПС у Київській області