Новини

Якщо товари використовуються частково в оподатковуваних, а частково в неоподатковуваних операціях: як визначити ПДВ-зобов’язання?

20.03.2020 / 12:30

ДПС України роз’яснила, що якщо придбані та/або виготовлені товари/послуги, необоротні активи використовуються частково в оподатковуваних, а частково — в неоподатковуваних операціях, платник податку зобов’язаний нараховувати податкові зобов’язання за ст. 199 ПКУ виходячи з частки використанні таких товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях. 

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання

«Гарячі лінії»

Дата: 9 квітня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42